Przedłużenie Programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny

Samorząd Województwa Podkarpackiego kontynuuje, przyjęty w 2013 roku Program Wojewódzka Karta Dużej Rodziny. Program został przedłużony  na kolejne 5 lat tj. do 14 stycznia 2024 roku.  W związku z powyższym osoby, którym ważność  Karty upływa z dniem 14 stycznia 2019r. (a nie tracą uprawnień do jej posiadania) mogą zaktualizować Karty, poprzez złożenie do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie wniosku o aktualizację Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny (wraz z Kartami), dostępnego w zakładce „Dokumenty do pobrania”.
czytaj więcej

Oferta handlowa w WKDR kolejny raz poszerzona! Do Programu dołączył Sklep Papierniczy – „KRZYŚ”

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim znów się poszerzyła. Do programu z ofertą handlową dołączył kolejny podmiot. Jest nim Sklep Papierniczy „KRZYŚ” z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Sklep przygotował rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na wszystkie towary i artykuły dostępne w sklepie. Rabat nie łączy się z innymi rabatami.
Więcej informacji w placówce sklepu w Rzeszowie przy ulicy Grunwaldzkiej 7.
czytaj więcej

Oferta kulturalno-oświatowa w WKDR z nowym Partnerem! Do Programu dołączyło Centrum Edukacyjne PROMAR

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim po raz kolejny się poszerzyła. Do programu z ofertą szkoleniową dołączył kolejny podmiot. Bardzo miło nam oznajmić, że nowym Partnerem w Programie zostało Centrum Edukacyjne PROMAR z siedzibą w Rzeszowie. Szkoła PROMAR przygotowała rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na kursy językowe w Szkole Języków Obcych PROMAR oraz ze zniżek na czesne w Przedszkolu Anglojęzycznym PROMAR i w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej PROMAR.
 
czytaj więcej

Kolejny Partner w Programie!

Białożyt Wiesław Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Emilia i Wiesław Białożyt - Hotel Milena z siedzibą przy ulicy Dworcowej 22 w Milówce to kolejny podmiot, który przystąpił do programu „Wojewódzka Karta Dużej Rodziny”. Dla mieszkańców województwa podkarpackiego posiadających wojewódzkie karty, hotel oferuje zniżki w wysokości 34% na noclegi w dwu gwiazdkowym Hotelu Milena.
Zasady oferowanych zniżek:
czytaj więcej

Oferta handlowa w WKDR znów poszerzona! Do Programu dołączył sklep internetowy MYAH.com.pl

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim po raz kolejny się poszerzyła. Do programu z ofertą handlową dołączył kolejny podmiot. Bardzo miło nam oznajmić, że nowym Partnerem w Programie został Sklep internetowy Myah Julia Kreyser MYAH.com.pl z siedzibą w Warszawie. Podmiot przygotował rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na wszystkie nieprzecenione produkty dostępne w sklepie internetowym.
 
Więcej informacji na stronie internetowej Partnera www.myah.com.pl
czytaj więcej

Strony

Ulgi i zwolnienia zobacz wszystkie »