Wojewódzka Karta Dużej Rodziny w województwie podkarpackim ma już 50 Partnerów! W styczniu br. jubileuszową pięćdziesiątą firmą partnerską, która dołączyła do programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny na Podkarpaciu jest Stacja Paliw Kraft Tank Grzegorz Pasławski z siedzibą w Lesku. Dzięki akcesowi tego Podmiotu wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły korzystać ze zniżek w wysokości 10 groszy zniżki za każdy litr na Benzynę Pb/95 od aktualnej ceny w dniu zakupu oraz 10 groszy zniżki za każdy litr na Olej Napędowy ON od aktualnej ceny w dniu zakupu. W imieniu Partnera z Leska zapraszamy do korzystania z usług stacji.
Wszystkim dotychczasowym Partnerom programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny na Podkarpaciu Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie składa serdeczne podziękowania za owocną dotychczasową współpracę i życzy w imieniu wszystkich Podkarpackich Rodzin samych sukcesów.
 
Ponadto zapraszamy do podjęcia współpracy i uczestnictwa w Programie wszystkie zainteresowane firmy i instytucje z terenu województwa podkarpackiego. Pomaganie jest naprawdę proste.

Ulgi i zwolnienia zobacz wszystkie »