Przedłużenie Programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny

Samorząd Województwa Podkarpackiego kontynuuje, przyjęty w 2013 roku Program Wojewódzka Karta Dużej Rodziny. Program został przedłużony  na kolejne 5 lat tj. do 14 stycznia 2024 roku.  W związku z powyższym osoby, którym ważność  Karty upływa z dniem 14 stycznia 2019r. (a nie tracą uprawnień do jej posiadania) mogą zaktualizować Karty, poprzez złożenie do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie wniosku o aktualizację Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny (wraz z Kartami), dostępnego w zakładce „Dokumenty do pobrania”.
czytaj więcej

Oferta handlowa w WKDR kolejny raz poszerzona! Do Programu dołączył Sklep Papierniczy – „KRZYŚ”

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim znów się poszerzyła. Do programu z ofertą handlową dołączył kolejny podmiot. Jest nim Sklep Papierniczy „KRZYŚ” z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Sklep przygotował rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na wszystkie towary i artykuły dostępne w sklepie. Rabat nie łączy się z innymi rabatami.
Więcej informacji w placówce sklepu w Rzeszowie przy ulicy Grunwaldzkiej 7.
czytaj więcej

Oferta kulturalno-oświatowa w WKDR z nowym Partnerem! Do Programu dołączyło Centrum Edukacyjne PROMAR

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim po raz kolejny się poszerzyła. Do programu z ofertą szkoleniową dołączył kolejny podmiot. Bardzo miło nam oznajmić, że nowym Partnerem w Programie zostało Centrum Edukacyjne PROMAR z siedzibą w Rzeszowie. Szkoła PROMAR przygotowała rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na kursy językowe w Szkole Języków Obcych PROMAR oraz ze zniżek na czesne w Przedszkolu Anglojęzycznym PROMAR i w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej PROMAR.
 
czytaj więcej

Kolejny Partner w Programie!

Białożyt Wiesław Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Emilia i Wiesław Białożyt - Hotel Milena z siedzibą przy ulicy Dworcowej 22 w Milówce to kolejny podmiot, który przystąpił do programu „Wojewódzka Karta Dużej Rodziny”. Dla mieszkańców województwa podkarpackiego posiadających wojewódzkie karty, hotel oferuje zniżki w wysokości 34% na noclegi w dwu gwiazdkowym Hotelu Milena.
Zasady oferowanych zniżek:
czytaj więcej

Oferta handlowa w WKDR znów poszerzona! Do Programu dołączył sklep internetowy MYAH.com.pl

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim po raz kolejny się poszerzyła. Do programu z ofertą handlową dołączył kolejny podmiot. Bardzo miło nam oznajmić, że nowym Partnerem w Programie został Sklep internetowy Myah Julia Kreyser MYAH.com.pl z siedzibą w Warszawie. Podmiot przygotował rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na wszystkie nieprzecenione produkty dostępne w sklepie internetowym.
 
Więcej informacji na stronie internetowej Partnera www.myah.com.pl
czytaj więcej

Już 50 Partnerów jest z Programem WKDR na Podkarpaciu!

Wojewódzka Karta Dużej Rodziny w województwie podkarpackim ma już 50 Partnerów! W styczniu br. jubileuszową pięćdziesiątą firmą partnerską, która dołączyła do programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny na Podkarpaciu jest Stacja Paliw Kraft Tank Grzegorz Pasławski z siedzibą w Lesku. Dzięki akcesowi tego Podmiotu wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły korzystać ze zniżek w wysokości 10 groszy zniżki za każdy litr na Benzynę Pb/95 od aktualnej ceny w dniu zakupu oraz 10 groszy zniżki za każdy litr na Olej Napędowy ON od aktualnej ceny w dniu zakupu.
czytaj więcej

Oferta handlowo - usługowa w WKDR poszerzona! Do Programu dołączyła Firma Handlowa Grzegorz Olejarz z siedzibą w Jeżowem.

Oferta Wojewódzkiej Karty Dużej Rodziny w województwie podkarpackim znów się poszerzyła. Do programu z ofertą zniżek na artykuły i zabawki dla dzieci dołączył kolejny podmiot. Jest nim Firma Handlowa Grzegorz Olejarz z siedzibą w Jeżowem. Podmiot przygotował rabaty, dzięki którym wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły skorzystać ze zniżek na zabawki, ubranka niemowlęce i dziecięce oraz ze zniżek na artykuły do karmienia, kąpielowe i pielęgnacyjne.
Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/swiatdziecka.sklepodziezowy/
czytaj więcej

Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju ze zniżkami w ofercie kulturalno-oświatowej

W dniu 1 stycznia br. do Programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny realizowanego na terenie województwa podkarpackiego przystąpił nowy Partner – Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju. W ramach porozumienia Partner oferuje 50% rabatu na korzystanie przez Rodziny Wielodzietne z Podkarpacia z repertuaru kina "Wczasowicz" w Gminnym Ośrodku Kultury.
Więcej informacji na stronie www.gok.iwonicz-zdroj.pl
czytaj więcej

Gminny Ośrodek Kultury w Harasiukach 45 partnerem Programu WKDR!

Wojewódzka Karta Dużej Rodziny w województwie podkarpackim ma już 45 Partnerów! W styczniu br. firmą partnerską, która dołączyła do programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny na Podkarpaciu jest Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Harasiukach. Dzięki akcesowi tego Podmiotu wielodzietne rodziny z województwa podkarpackiego będą mogły korzystać ze zniżek w wysokości 50% na naukę gry na instrumentach muzycznych.
Więcej szczegółów na stronie www.harasiuki.pl
czytaj więcej

Bieszczadzki Dom Kultury z Leska ze zniżkami w ofercie kulturalno-oświatowej

W dniu 1 stycznia br. do Programu Wojewódzka Karta Dużej Rodziny realizowanego na terenie województwa podkarpackiego przystąpił nowy Partner – Bieszczadzki Dom Kultury z Leska. W ramach porozumienia Partner oferuje rodzinom wielodzietnym z Podkarpacia 50% rabatu na bilety wstępu na imprezy organizowane i finansowane przez Bieszczadzki Dom Kultury. Więcej informacji na stronie www.bdk.lesko.pl

Informujemy że z dniem 1.01.2017 Bieszczadzki Dom Kultury zakończył współpracę z Wojewódzką Kartą Dużej Rodziny
czytaj więcej

Chorągiew Podkarpacka ZHP – Hufiec Ziemi Sanockiej ze zniżkami w Programie!

Chorągiew Podkarpacka ZHP – Hufiec Ziemi Sanockiej im. Ks. Hm. Zdzisława Peszkowskiego to kolejny podmiot, który przystąpił do programu „Wojewódzka Karta Dużej Rodziny”. Dla mieszkańców Podkarpacia posiadających wojewódzkie karty, Hufiec przygotował zniżki w wysokości 100% na korzystanie ze ścianki wspinaczkowej.
Więcej informacji na stronie Hufca: www.zhpsanok.pl
oraz na stronie Harcerskiego Klubu Górskiego: www.hkg.sanok.pl
czytaj więcej

Strony

Ulgi i zwolnienia zobacz wszystkie »